Hakkımızda

Stake Gücüne sahip, dünyada bir ilk olan DeFi, NFT, Metaverse Ekosistemi.

Misyonumuz

'İlk Müşteri' teorimiz basitlik, güvenlik ve kullanılabilirlik üzerine kuruludur. Parayı demokratikleştirmeyi ve parasal öğelerin yukarı ve gelecek çağının kitlesel kabulü için bir itici güç olarak hareket etmeyi amaçlıyoruz. Bu kuruluşta, COİNMEK, ödünç verme, alma, tasarruf, koruma ve faiz gibi göze çarpan öğeleri başka bir zamana getirmek için merkezi olmayan kuruluşlarla geleneksel parayı birleştirir.

COİNMEK, engelleri ortadan kaldırarak ve refah ve güvenlik katmanları ekleyerek, herkesin yeni parasal kargaşada yer almasına izin vermek için doğal bir müşteri deneyimi oluşturdu.

Vizyonumuz

COİNMEK, parasal yönetimlere tamamen güvenli bir şekilde serbest giriş sağlayarak bireylerin dünya çapındaki parasal çerçevede yer almalarını sağlayan parasal bir giriş yoludur.

COİNMEK, merkezi olmayan para endüstrisi için, herkes için çalışan önemli parasal yönetimlerin her birine basit ve ihtiyatlı bir şekilde veren "önce müşteri" sistemi ile kanıtlanmış ve 'öngörülen prosedürler' modelini oluşturmaya odaklanmıştır.

Kapsamlı, ortak aşamamız, dünya çapında nasıl uygulayabileceğimize dair hiçbir kısıtlama olmadığını gösteren parasal düzenlemelerin göze çarpan bir merkez noktasına dönüşecek.