Sıkça Sorulan Sorular

Kriptopara alanında kullanıcılara kesintisiz Bulut Madenciliği yatırım fırsatları sağlamakta olan bir Bulut Madenciliği şirketidir.
Şirketimiz bünyesinde bulunan yüksek performanslı sunucular ile 7/24, online ve kesintisiz Bulut Madenciliği yapmaktayız.
Bulut Madenciliği: Kriptopara ekosisteminde madencilik kısaca, kriptopara transferlerinin doğrulanması ve kriptopara üretilmesi sürecidir. Bu süreç, işlemcilerin hesaplama gücü kullanılarak matematik problemlerinin çözülmesi ve blokzincirinin halkasını oluşturan blokta yer alan transfer işlemlerinin doğrulanmasını kapsar. Doğrulanan her transfer için madencilere blok zinciri ödülü verilir.
İlginizi çeken paketi seçmeniz ve sitedeki talimatları izlemeniz gerekiyor, paketlerin ödemesini yapmak için herhangi bir sanal cüzdana ihtiyacınız olacak. Seçtiğiniz pakette belirtilen cüzdan adresine ödeme yapın.
30 Gün boyunca giriş yapılmayan hesaplar otomatik olarak silinmektedir. Beklemek istemiyorsanız silinmesi için e-posta gönderebilirsiniz.
Hayır, birden fazla hesabınız olamaz. Olası şüphelenme durumlarında kimlik doğrulaması gerebilir veya hesaplarınız askıya alınabilir.
Kayıt olmak için e-posta adresinizi ve şifrenizi kayıt sayfasındaki özel forma girin. Kayıt sayfasına gitmek için buraya tıklayın.
Yatırımlarınız, botlar tarafından beklememeniz için anında onaylanmaktadır. Tek yapmanız gereken uygun plana tıklayıp yatırımınızı başlatmanız.
Ödeme bölümüne gidin ve cüzdan adresinizi ve çekmek istediğiniz tutarı girin.
Evet var. Minimum yatırım tutarı 15$.
Ödeme çeşitli kripto para birimlerinde kabul edilir. Bunlar ağ yoğunluğuna ve ağların bakım durumuna göre değişiklik gösterebilir. Para yatırma ekranında sizlere talimatlar gösterilecektir.
Coinmek sizden herhangi bir işlem komisyonu almaz.
Cüzdanınızda biriken kazançlarınızı 7/24 anında hesabınıza çekebilirsiniz.
Kazanma oranlarımızı sisteme giriş yaptıktan sonra yatırdığınız miktara göre hesaplayabilirsiniz.